Розбірка тягачів ДАФ: для тих, хто вибирає надійність!

Техніка всесвітньо відомої компанії DAF заслужила дуже високу оцінку у споживачів у всьому світі. Тягачі ДАФ відповідають найвищим технічним вимогам. Надійність, перевірена роками, безпеку, комфорт, економічність і екологічність - ось переваги техніки ДАФ. Але, безумовно, в процесі експлуатації будь-яких транспортних засобів виникає необхідність заміни запчастин. І ось тут на допомогу приходить розбірка тягачів ДАФ. Адже це набагато вигідніше і надійніше, ніж купувати неоригінальні запчастини. На розбірці можна придбати якісні запчастини з величезним ресурсом роботи. І прослужать вони набагато довше, ніж неоригінальні. Але, звичайно ж, потрібно знати, де купувати. Але про це ми вам розповімо.

Розбірка тягачів DAF XF (1995-2002 року випуску)

Агрегати цього тягача дуже надійні і витривалі. Відповідають вимогам ЄВРО 2. Вони рідко потребують ремонту. Гальмівна система барабанного типу - надійна і довговічна конструкція. Чудово підходить для експлуатації на дорогах нашої країни. Паливна система типу ТНВД чудово ладнає з паливом з українських заправок.

Розбірка тягачів DAF XF 95 (2002-2006 року випуску)

Техніка відповідає вимогам ЄВРО 2, 3, 4, 5. Гальмівна система дискового типу, паливна система - насос-форсунка. Механічні КПП на цих автомобілях встановлюються марки ZF 16S151, 16S181, 16S221. Запчастини до DAF XF 95 служать довго і безвідмовно.

Розбірка тягачів DAF XF 105 (з 2006 року)

Ці авто зовні майже не відрізняються від попередників. Хоча інших змін досить багато. Зокрема, це висока шумо- і теплоізоляція кабіни. Система подачі палива, як і в моделях DAF XF 95 - КПП і АКПП, трансмісія. Додана система asblue, норма ЄВРО 5 і вище. На двигунах встановлена головка блоку циліндрів. Особливу увагу необхідно приділити термостату, щоб в майбутньому не виконувати частий ремонт.

Якщо вас цікавлять запчастини до тягачів ДАФ, ласкаво просимо на сайт компанії "ПП Шевченко". Розбірка тягачів ДАФ - це величезний вибір запчастин. Асортимент постійно поповнюється новими моделями. Запчастини відправляються в будь-яку точку країни перевізниками Нова пошта, Нічний експрес та іншими.