Зсувний дах на напівпричіп - особливості механізму

Вантажоперевезення є невід'ємною частиною економічного розвитку будь-якої країни. Своєчасна доставка продукції в необхідний куточок з дотриманням всіх норм залежить від багатьох чинників. Одним з таких є сам транспортний засіб, за допомогою якого здійснюються перевезення. Вантажні машини з причепами бувають різних видів. Останнім часом стало популярним використання механізму зсувного даху. Як показала практика, це дуже зручно. Зсувний дах на напівпричіп - це оптимальний варіант для оптимізації процесу завантаження і розвантаження, адже їх можна проводити як збоку, так і зверху.

Існує два основних види тенту для напівпричепів:
- стандартний П-подібний;
- складовий - являє собою зсувний дах, який розташований на гнучкому каркасі. Складається у вигляді «гармошки». Також комплектуються двома окремими шторами.

Перший тип є набагато дешевшим, але при цьому з ним доведеться повозитися. Особливо якщо говорити про верхнє завантаження. Це в кінцевому підсумку відобразитися на вартості перевезення, адже завантаження краном зазвичай коштує дорожче, ніж навантаження палетованого товару.

Перевагою використання складеного виду є можливість за кілька хвилин відсунути дах або ж завісу збоку разом зі стійками. У такому випадку відкривається вільний доступ до розвантаження, що особливо важливо під час перевезення неподільних вантажів. Або ж якщо треба провести розвантаження товару в передній частині причепа.

Проблемним місцем зсувних дахів можуть стати ролики, на яких каркас рухається. Щоб вони довше прослужили і легше було відсувати заслінку, необхідно вибирати ті, які встановлені на кулькових підшипниках.

Ще однією проблемою може стати накопичення води на верхній частині заслінки, що взимку призводить до утворення льоду. Важче стає зрушити її, а також це може бути травмонебезпечно. На щастя, з'явилося рішення цієї проблеми. Розроблено систему, яка являє собою повітряний рукав, який проходить по осі причепа між тентом і каркасом даху. У кінцевому підсумку забезпечується підйом тенту на деяку висоту. Дах набуває двоскатної форми, що дозволяє вільно стікатися воді.

Для підвищення безпеки з'явилася новинка - тенти, які не прорізаються. На внутрішній стороні наклеюється сітка із тонкого сталевого троса великої міцності, де розмір осередків становить від 100 до 120 мм. Навіть якщо і вдасться просунути руку, витягнути звідти нічого не вийде, хіба що приклавши багато зусиль і витративши величезну кількість часу.

Якщо вас цікавлять зсувні дахи на напівпричіп, пропонуємо звернутися в нашу компанію. Займаємося установкою дахів. Гарантуємо якісно виконану роботу і адекватні ціни.