Чи варто купувати та встановлювати б/у запчастини?

Ремонт автомобіля завжди дорого обходиться. Якщо Ви хочете, щоб Ваш транспорт їздив справно та довго, варто виділити більше коштів та уваги до вибору запчастин. Проте не всі запчастини обов'язково купувати нові. Можна зекономити, придбавши вживані запчатини, які не поступаються у якості. Фахівці нашого магазину знають, що є певні деталі, які не повинні бути абсолютно нові.Тим більше, ринок вживаних автозапчастин в кілька разів перевищує місткість ринку нових автокомпонентів. Те, що попит на вживані запчастини перевищує попит на нові, не дивує. Різниця в цінах на нові оригінальні компоненти і колишні у вживанні величезна. Якщо Ви плануєте запчастини даф бу купити в Полтаві, завітайте на наш сайт, ми з задоволенням допоможемо підібрати необхідний Вам товар.

Сьогодні ми Вам розкажемо про те, які запчастини можна придбати вживаними та як їх вибрати. 

Краще вибирайте великих відомих продавців і постачальників б/в запчастин, які активно просувають свій товар в Інтернеті. Але не поспішайте натискати кнопку «купити». Спочатку переконайтеся, що саме ту деталь, яку ви бачите на фотографії, ви купуєте і вона дійсно є в наявності.

Попросіть, щоб продавець зробив фотографії з усіх боків, щоб ви могли бачити їх стан. Наприклад, при покупці б/у деталей кузова ви по знімках зможете побачити, фарбувалися деталі кузова та мають відколи, вм'ятини і т. п. Якщо продавець повідомить, що зробити дод. знімки проблематично, це повинно вас насторожити.

На оригінальних деталях в певних місцях завжди є маркування виробника. Зазвичай вона вибивається. Щоб знати, як виглядає оригінальна запчастина з заводським номером, подивіться на номери деталей з вашої машини, де стоять оригінальні автозапчастини.

Тому коли будете просити продавця зробити додаткові фотографії, попросіть сфотографувати конкретне місце на деталі, де повинен бути помітний заводський номер.

Буває, що в одній і тій же моделі автомобіля, залежно від ринку, для якого він призначений, навіть в одні і ті ж роки використовувалися кілька різних версій деталей. На щастя, майже всі деталі мають номери. При підборі запчастини для своєї машини на автокомпоненті повинен бути той же номер, що і на сайті, встановленому на вашому авто. Виняток з цього правила: поліпшені компоненти, якими автовиробник замінив у процесі виробництва дефектні автокомпоненти, зазвичай мають інший номер.

Ось перелік автозапчастин, які можна придбати вживаними:

  • кузовні деталі. Нові кузовні деталі коштують недешево, до того ж під замовлення запчастина може йти досить довго. У даному випадку має сенс купити б/у запчастини кузова для виконання відновлювальних робіт.
  • кузовна пластмаса та оптика. Бампери, молдинги, накладки, шильдики і оптичні прилади також можна сміливо купувати не новими, так набагато дешевше, а результат той же, а іноді і кращий.
  • ходова частини. Купуючи б/у запчастини ходової, ви можете зекономити від 50 до 70% залежно від стану деталі, її дефіцитності, а також марки авто. В даному випадку слід звертати увагу на її загальний стан, наявність корозії, деформації, люфту або виробітку.
  • підкапотний простір (циліндро-поршнева група, коробка перемикання передач).
  • окремі деталі салону. Запчастини, розташовані в салоні, як правило, зберігаються найкраще, тому купувати їх можна спокійно, досить візуально оцінити їх стан і вирішити для себе чи варта деталь того, щоб її купити чи ні.

При купівлі вживаних та нових автозапчастин, звертайтеся до ПП Шевченко. Ми пропонуємо оригінальні б/в запчастини до напівпричепів з доставкою по всій Україні. Всі деталі мають великий залишковий ресурс. Іноді купівля вживаних автозапчастин є найбільш вигідним рішенням і дійсно дозволяє заощадити чималі гроші, отримавши якісну оригінальну деталь, яка, можливо, буде ходити на вашому автомобілі дуже довго, і, що найголовніше, навіть довше, ніж нова неоригінальна запчастина.